105 loten volgende - 1 2 3 4 5 6
4001 - zeefdruk
zeefdruk "Sireel" 10/50, kunstenaar Peire Luc, in zilverkleurig kader 55/55cm, prijs 5300 bjr
4002 - zeefdruk
zeefdruk "Groeiend, horizonton en vertikaal" 32/36, kunstenaar Pauwels Lucie, in wit kader 45 x 35 cm, prijs 3090 bfr
Lot niet verkocht!
4003 - tekening
tekening "Deur", naamloos, in zwart kader 65 x 65 cm
Lot niet verkocht!
4004 - paneel
paneel "Materie" (bruin), kunstenaar Reychler Rita, techniek acryl/paneel, 41 x 40 cm, prijs 9945 bjr
Lot niet verkocht!
4005 - litho
Litho "Bruges les Reflets", kunstenaar va Brumarait?, in bruin kader 33 x 44 cm, 268/350
Lot niet verkocht!
4006 - tekening
tekening "Jacht", naamloos, in bruin kader (beschadigd), 49 x 65 cm
4007 - schilderij
schilderij, kunstenaar Achman ?, in kader 48 x 41 cm
4008 - litho
litho 105/145, kunstenaar Hoorus?, in zilverkleurig kader 52 x 47 cm
Lot niet verkocht!
4009 - schilderij
schilderij op doek, naamloos, in kader, licht beschadigd, 48 x 58 cm
4010 - tekening
tekening "Terres du milieu", naamloos, in bruin kader 69 x 56 cm
4011 - tekening
4012 - schilderij
schilderij, naamloos, in decoratief kader 90 x 96 cm
4013 - schilderij
schilderij, kunstenaar Benny Van Groeningen, in kader 82 x 97 cm
4014 - kunstwerk
Schilderij op doek "Afscheidnemend ruitergezelschap- départ guerrier " 72 x 60 cm Vlaamse school 18e eeuw
AUTHENTIEK WER...
Lot niet verkocht!
4015 - schilderij
schilderij "OK Jacht", naamloos, in bruin decoratief kader 90 x 78 cm
4016 - schilderij
schilderij "Brugge", kunstenaar onleesbaar, in kader 77 x 95 cm
4017 - schilderij
schilderij, kunstenaar Benny Van Groeningen, in kader 95 x 85 cm
4018 - litho
litho 162/50, naamloos, in bruin kader 62 x 60 cm
4019 - schilderij
schilderij, kunstenaar Tarolro?, i kader 53 x 43 cm
Lot niet verkocht!
4020 - litho
litho 162/500, naamloos, in bruin kader 63 x 65 cm
Lot niet verkocht!