| 0101 - woestijnroos
woestijnroos, ong 43 x 40 x H 23 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0103 - beeld
beeld in roestvrij staal (voorstellend een diva) Lievin D'y Dewalle, H 165 cm, exclusief werk | Dit lot is afgelopen!
| 0105 - potten
2 kruidenpotten met deksel, H 37 cm | Dit lot is afgelopen!
| 0107 - decoratie
decoratie in paars glas op voet, H 47 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0108 - decoratie
decoratie in paars glas op voet, H 30 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0109 - vaas
Oosterse vaas, H 62 cm, handgeschilderd, hals is beschadigd | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0110 - decoratie
decoratie, H ong 55 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0111 - vacht
tapijt koeievacht, bruine zwarte tinten, ong 230 x 200 cm | Dit lot is afgelopen!
| 0123 - schaal
design houten schaal met rosé kleurige binnenkant, ong 50 x 45 cm | Dit lot is afgelopen!
| 0127 - beeld
Oosters beeld antieke Quan Yin, ww 3720 euro, H 133 cm, authentiek stuk | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0128 - beeld
Oosters beeld, H 145 cm, authentiek stuk | Dit lot is afgelopen!
| 0130 - beeld
kunstwerk beeld, H 40 cm, gesigneerd Carolien | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0133 - decoratie
metalen kinderstoeltje + rieten mandje | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0134 - paneel
houten paneel, 40 x 66 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0135 - beeld
houten beeld beschilderd, H 98 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0136 - beeld
beeld, H 32 cm, gesigneerd Pepeare ? | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0137 - beeld
beeld H 28 cm, gesigneerd M.P. | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0138 - beeld
houten beeld H 41 cm | Dit lot is afgelopen!
| 0139 - beeld
beeld H 58 cm, T.Warin ? | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!
| 0140 - boot
boot WASA, L 90 cm x H 73 cm | Dit lot is afgelopen! Lot niet verkocht!